ספארי גלילי

ספארי גלילי – מסלולים מומלצים

 כי החוויה האמתית היא לעבור רגעים יפים ביחד
חברת  הטיולים 'ספארי גלילי' נולדה מתוך חיבור עמוק לטבע, לאדם ולשטח. לראשונה באזור הצפון - אנו מזמינים אתכם לחוויית שטח ייחודית במשאית ספארי 4*4 לקבוצות עד 30 איש ואופציה ליותר, בהתאמה אישית ע"פ בחירתכם !
אנחנו מתמחים בטיולי קונספט, ימי גיבוש לקבוצות מגוונות ונשמח לבנות עבורכם את החוויה הגלילית המושלמת בשילוב טבע,  שטח וגיבוש לצד נגיעה אישית המתאימה לאופי הקבוצה שלכם. לכל טיול מתלווה מדריך איכותי, נהג מיומן ומקצועי ואפשרות לפריסת שטח.
ספארי גלילי ברמת סירין – 'טוסקנה גלילית' נצא אל השטחים הפתוחים, ניסע בין מטעי שקדים, זיתים וכרמי ענבים. נספר על העבר הגיאולוגי והגיאוגרפי, נמשיך ונרד לערוץ נחל תבור, קניון בזלתי בו מים זורמים, צמחיית נחלים וסיכוי גדול לראות חיות בר.נעבור בחורבת חדת'ה ובחורבת אולם. נבקר בין השרידים הוותיקים, נספר על העבר ההיסטורי של התלים ושל כל האזור.נמשיך ונטפס לפסגת רמת סירין, משם תצפית 360 מעלות על שטח של מאות קילומטרים, מהחרמון בצפון ועד השומרון בדרום.. נספר על הנופים ועל כל מה שמעניין לדעת עליהם.. באחת החורשות נערוך פריסה של תה/קפה עם עוגיות, - ננוח , נספוג את השקט ואת אוויר הגליל.. בדרכינו חזרה נעצור ב 2 מעיינות : בעין רכש אשר שביל ישראל עובר כמה מטרים ממנו, ובמעיין החמישה הסמוך לשדמות דבורה, מעיין אשר שופץ לאחרונה והיום יש לו בריכה קטנה המזמינה לטבילה.. ונשוב חזרה... 
ספארי גלילי בעמק חרוד והגלבוע – 'פנינת רכס השומרון'  בין העמקים מתנשא לגובה רכס הגלבוע. הגלבוע שוכן בחלק הצפון - מזרחי של הרי השומרון והוא בנוי בעיקרו מסלעי משקע של גיר, דולומיט וקירטון. הגלבוע מהווה אתר מרשים בטבע יפייפה ופראי, ובהיסטוריה עשירה.  עוד מתקופת התנ"ך כיכב הגלבוע עם שלל סיפורים, מהתקופה הביזנטית ועד ימי קום המדינה ומלחמת ששת הימים. האזור ידוע בנוף בעל טופוגרפיה חריפה, צימחייה מגוונת כאשר אירוס הגלבוע הוא הפרח הבלעדי לאזור זה. נתחיל המסלול מחוות התבלינים ומשם נמשיך בטיפוס לרכס הרי הגלבוע. נהנה מתצפית מרשימה מכתף שאול, בימים עם ראות טובה נוכל להביט על הרי הגולן ואף עד החרמון. נעבור בדרך נוף החוצה את הר ברקן המתנשא לגובה של 497 מטרים מעל פני הים.  נעבור בשמורת הטבע גלבוע ונתרשם מהחי והצומח בשמורה. במהלך הטיול נעבור דרך נחל חרוד, נעצור בתל יוסף הישנה וכמובן שנשמע על העבר ההיסטורי והגיאולוגי של האזור. את המסלול נסיים בעין יזרעאל, מעיין נובע ופינת חמד למרגלות הגלבוע. משם אופציות רבות להמשך יום טיול. מסעדות, מוזיאונים, גלריות ועוד...
ספארי גלילי בכרמל וזכרון יעקב - מההר הירוק אל המושבות מתחילים המסע מבנימינה, המושבה הקסומה בה גדל ופעל המשורר הנודע אהוד מנור. נספר את סיפורו ונקשיב לשיריו. נמשיך אל נחל התנינים, נחל איתן מרשים הזורם כל ימות השנה. נשמע מדוע קיבל את שמו נחל תנינים ונהנה מריאה ירוקה עם צמחייה ובעלי חיים מגוונים. משם נסע לאורך האפיק דרך גן אהוד אשר הינו פינת חמד אמתית המצויה בשולי רמות מנשה. נמשיך בנסיעת שטח להר העגול, שהינו אתר הנצחה ללוחמי פלוגה ג' של חטיבה 890 של צנחנים. נשמע את סיפור  האנדרטה עם תצפית יפיפה על האזור. לאחר מכן נשוב לכיוון בנימינה דרך הר חורשן.

לייעוץ חינם: 04-6387940
Office@gilhovav.co.il

Please publish modules in offcanvas position.