מסעדת רג'ינה

מסעדת רג'ינה הממוקמת בתוך מבנה ארכיטקטוני מרהיב ביופיו במתחם התחנה בתל אביב, הינה מסעדה כשרה המעמידה לרשותכם מגוון רחב של אפשרויות אירוח המיועדות בין היתר למטרות אירוח של אירועים עסקיים מכל סוג ולכל מטרה.
בשטח המסעדה תוכלו למצוא מספר חדרי אירוח פרטיים המיועדים לאירוח ישיבות ופגישות עסקיות לקהל של עד 24 משתתפים וזאת לצד אירועים עסקיים לקהל של עד 150 משתתפים המתקיימים בחלל האירוח המרכזי של המסעדה.
 כאחת מהמסעדות הכשרות המובילות ביותר בתל אביב, מסעדת רג'ינה מאפשרת לכם ליהנות מהיתרון המובהק ביותר לעריכת אירועים עסקיים בעיר הגדולה.
 בנוסף, האירועים העסקיים של מסעדת רג'ינה מאפשרים לכל אחד ואחת ממשתפי האירוע ליהנות ממגוון רחב של יתרונות הכוללים בין היתר:
אווירת אירוח פסטורלית
אווירת אירוח פסטורליתמסעדת רג'ינה השוכנת באחד ממתחמי הבילוי המובילים ביותר בעיר הגדולה, ממוקמת בתוך חצר אחורית של מבנה ארכיטקטוני מרהיב ביופיו והדבר מבטיח לכם אווירת אירוח פסטורלית, אינטימית ונעימה לאורך כל שלבי האירוע.
תפריטי אירוח עשירים ומרגשים
תפריטי אירוח עשירים ומרגשיםתפריטי האירוח של מסעדת רג'ינה הכשרה, מבוססים על עקרונות הבישול הביתי והם משלבים בתוכם מנות ראשונות מופלאות לצד מנות עיקריות מענגות והכול בלויי סלטים טריים, מרקים ומאפים תוצרת בית.
מגוון רחב של אפשרויות אירוח בהתאמה אישית
מגוון רחב של אפשרויות אירוח בהתאמה אישיתהאירועים העסקיים של מסעדת רג'ינה מאפשרים לכם ליהנות מהתאמה מלאה של מרכיבי האירוע השונים בהתאם לסוג ואופי האירוע. בשטח המסעדה עומדים לרשותכם אזורי אירוח שונים היכולים להתאים לכל סוגי האירועים העסקיים, לרבות, פגישות וישיבות עסקיות חשובות, אירועי השקה ואירועי הרמת כוסית, אירועי חברה וכדומה.
מיקום מרכזי בלב העיר הגדולה
מיקום מרכזי בלב העיר הגדולהמתחם התחנה בו ממוקמת מסעדת רג'ינה הינו מתחם הבילויים החדש של העיר הגדולה והוא מאפשר לכל אחד ואחת מבאי האירוע ליהנות מדרכי גישה נוחות ומקומות חניה בשפע.
צוותי אירוח מנוסים ומיומנים
צוותי אירוח מנוסים ומיומניםבמסעדת רג'ינה ממתין לכם צוות עובדים מיומן ומקצועי המשלב בתוכו אנשי אירוח והפקה המתמחים בתכנון וליווי אירועים עסקיים. צוות זה יעמיד לרשותכם את כל שירותי האירוח וההפקה הנחוצים לכם.
מסעדה כשרה לאירועים עסקיים – הפתרון הנכון במקום הנכון!
\היתרון המרכזי של מסעדת רג'ינה לאירוח אירועים עסקיים במרכז תל אביב, טמון בעבודה שכשרות המסעדה מאפשרת לכל אחד ואחת ממשתפי האירוע "להרגיש בבית" וליהנות מנפלאות הטעם של האוכל הכשר והאיכותי המוגש לכם במקום. המסעדה כשרה בכשרות מהדרין של הרב גערליצקי.
לייעוץ חינם: 04-6387940
Office@gilhovav.co.il

Please publish modules in offcanvas position.