שאלות נפוצות

למה להיעזר ב"גיל חובב"?
תפקידנו לסייע לך לבנות את הטיול או יום הגיבוש הבא בשטח. אנו מייעצים, בוחנים את אופי הקבוצה ומטרת הפעילות, משלבים גיבוש והנאה, חוויות ואטרקציות בהתאם ליכולות הקבוצה, לתקציב ולאופי המשתתפים. בחרנו עבורך אתרי תיירות מובילים אשר יכולים לתת לך את המענה הנכון ביציאה ליום הגיבוש הקרוב. השרות ב"גיל חובב" ניתן לך חינם וללא תשלום. אז למה לא להעזר ב"גיל חובב"?

האם "גיל חובב" סוכן תיירות או מפיק אירועים?
אנו משמשים כיועצים בלבד, המחירים אותם אנו מציעים לך הם מחירי האתרים לקבוצות, והשירות ניתן לך מטעם האתרים דרך מרכז השיווק שלנו. אנו לא מפיקים או סוכני תיירות אולם נוכל להציע את נסיוננו ואת הידע שלנו ונסייע לך בבניית תכנית אותה תוכל/י לבצע מול כל מפיק או סוכן טיולים איתו את/ה עובד.

האם יש סתירה בעבודה עם "גיל חובב" ועם חברת הפקות אירועים במקביל?
בהחלט לא. מאיתנו תקבל/י את הידע המקצועי ביתר, רעיונות וכיוונים נכונים לקבוצה אותה תוכל/י לבצע מול חברת ההפקה. אנו מתפקדים לצד חברת ההפקה ובצמוד אליה ואנו בקשר שותף עם חברות ההפקה וסוכני הטיולים האיכותיים בארץ.

האם יש יתרונות לסיוע בחברת הפקה או סוכן טיולים בבניית יום גיבוש?
בבניית יום גיבוש יש מספר רב של מרכיבים אותם את/ה לא תמיד יודע/ת להעריך. מפיק או סוכן בונה את יום הגיבוש ולוקח בחשבון מרכיבים נוספים כמו זמני תנועה, עלויות תחבורה, אילוצי אבטחה, הגבלות שונות (כמו גיל מינימום בשייט קיאקים, צורך ברישיון נהיגה בנסיעה ברכבי שטח וכדומה).

האם ניתן להוציא יום גיבוש ל- 20 משתתפים ופחות?
בהחלט כן, יש לקחת בחשבן מגבלות תקציביות כמו עלויות הסעה, מנחים בעלויות קבוצתיות וכדומה. קבוצות קטנות מ- 30 איש, יכולות לצאת ליום גיבוש איכותי באתרי תיירות קיימים ובכך להימנע מעלויות קבוצתיות. לרוב אתרי התיירת בהם קיימת תשתית טובה לקבוצות יכולות לספק שירות גם לקבוצות גיבוש קטנות. נשמח לסייע בבחירת ימי גיבוש אליהם תוכלו להגיע עם רכבי החברה, להימנע מהקפצות רכבים מיותרות ולהצליח במטרת היציאה מהמשרד.

האם המחירים המופיעים באתר האינטרנט או אלה שנקבל מכם במייל הם כמו המחירים באתרים עצמם?
בהחלט כן, תפקידנו להעביר אליך את הנתונים, לראות את הראייה המרחבית סביב האתר ולסייע לך להגיע לנתונים באתרים בצורה בהירה ומסודרת. המחיר הוא מחיר של אתר התיירות עצמו. מבצעים ועדכונים יופיעו באתר האינטרנט שלנו במקביל למבצעים היוצאים מאתר התיירות ואתם מוזמנים להתעדכן אצלנו בכל יום. השירות אותו אנו מציעים הוא ללא תשלום.

אנו מחוברים למספר יועצים מקבילים אלינו בתחום תיירות הפנים והתיירות הנכנס לארץ ונשמח לסייע בכל שאלה... שלח/י אלינו את פרטיך ונעמוד לרשותך!!!

עוד שאלה?
לייעוץ חינם: 04-6387940
Office@gilhovav.co.il

Please publish modules in offcanvas position.